Krótko O Nas

Nasza firma.

Firma Meritum powstaała w 2004 r i od tego czasu niezmiennie oferuje okna, drzwi, rolety, bramy garażowe o najwyższych walorach użytkowych i estetycznych. Oferta produktów jest niezwykle bogata i różnorodna, co zapewnia pełną swobodę w tworzeniu rozwiązań dopasowanych do Państwa indywidualnych preferencji i gustów.

Materiały te produkowane są z najwyższej jakości surowców i według najnowszych technologii. Produkty te charakteryzują się dużą estetyką, idealną szczelnością oraz dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, co daje nieograniczone możliwości realizacji wszelkich obiektów. Produkty te wykonywane sa na indywidualne zamówienie klienta. Dotyczy to wymiarów, kształtu, koloru, sposobu otwierania.

Ponadto, dysponujemy zapleczem transportowym, co pozwala nam dostarczyć wybrany przez Państwo wyrób w dowolne miejsce w kraju.
Dobór materiałów budowlanych jest sprawą istotną. Nietrafne decyzje mogą być uciążliwe przez cały czas użytkowania, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielają niezbędnych i fachowych informacji, a ponadto doradzą wybór optymalnego rozwiązania.

ZAPRASZAM DO WSPÓPRACY !

Kontakt.

MERITUM" SZULC-ARAK JOLANTA

Adres:

Leszczynowa 11
05-090 Janki

Telefon
+48 512 042 730
(22) 797 30 60

Email:

meritum@meritum-janki.pl

NIP: 123-09-17-139

Regon: 015742974